Carezza Di Argan kanga ja õhuvärskendaja (Hellitav Argaania)400ml 8054729630354

7.46 

Carezza Di Argan DeoSpray on hüpoallergeenne lõhnasprei, mis ühendab endas tõhusa lõhnade neutraliseerimise ja õrna hoolduse. Toode on loodud tundlikule nahale, aidates vältida võimalikke allergilisi reaktsioone.

Selle Odor Control tehnoloogia eemaldab ebameeldivad lõhnad, jättes kangastele värske ja meeldiva argaania aroomi. Spreid saab kasutada nii tekstiilidel kui ka ruumi õhu värskendamiseks.

Toode on dermatoloogiliselt testitud, “Nickel Tested” sertifikaadiga ning ei sisalda keskkonnale kahjulikke CFC-gaase.

  • Hüpoallergeenne – sobib tundlikule nahale
  • Aitab ennetada allergilisi reaktsioone
  • “Nickel Tested” (Torino Ülikooli sertifikaat)
  • Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad
  • Värske ja pehme argaania lõhn
  • Sobib nii kangastele kui õhku
  • ei sisalda osoonikihti kahjustavaid CFC gaase

 

39 laos

- +
Custom ImageCustom ImageCustom ImageCustom Image
Saadavus: Laos
Tootekood: A73-110QU

Kirjeldus

Spetsifikatsioon

Kasutamine

Enne kasutamist loksutada.

Pihustada ühtlaselt umbes 20–25 cm kauguselt kangale või kasutada ruumi õhu värskendamiseks.

Koostisosad

Butaan, isobutaan, propaan, alkohol, isopropüülalkohol, lõhnaained, heksametüülindanopüraan, etüleenbrassülaat, tetrahüdro-metüülmetüülpropüülpüraan-4-ool, etüüllinalool, cis-3-heksenüül salitsülaat, tetrametüülatsetüülooktahüdronaftaleenid, p-mentaan-7-ool, metüleendioksüfenüülmetüülpropanaal, trimetüültritsüklodekanüülatsetaat, atsetüültseedreen.

Funktsioon

Hüpoallergeenne lõhnasprei

Ohutuskaart

Lisainfo

pakend

400ml

Arvustused & Hinnangud

Seda toodet pole veel hinnatud.

Ole esime ja lisa oma hinnang tootele - “Carezza Di Argan kanga ja õhuvärskendaja (Hellitav Argaania)400ml 8054729630354”

Ostukorv