Ettevõttest

Olen Risto ning terve elu tegutsenud tekstiili valdkonnas ning asutanud, arendanud ja ka maha müünud osaluse pesumajas. 2013. aastal lõpetasin Soomes Keuda Ametikoolis Tekstiilihoolduse eriala. 2013. a oli aeg küps enda ettevõtteks, kus olen ainuomanik. Kuni aastani 2021 tegutsesime Kaupleja OÜ nime all, seejärel mõtestasime äri ja muutsime brändi Lavannoks.

 

Et pakkuda väga head täisteenust, on vaja head tiimi, õiget suhtumist, kvaliteetseid tooteid ja häid kliente. Töötame selle nimel iga päev. Oma tööd teeme südamega ja rõõmustame, kui
saame oma klientide elu muuta kergemaks, puhtamaks ja efektiivsemaks. Loodust seejuures nii vähe koormates kui võimalik.

 

Meie fookus on B2B äriklientidel, kellele pakume täisteenust – projekteerime ja sisustame pesumajasid, keemilisi puhastusi, tööstusettevõtteid, lasteaedu, hooldekodusid pesumaja seadmetega, varustame pesuvahenditega, konsulteerime ja hooldame. Hea teenus nõuab paindlikkust, mistõttu on meie tarnijate valik lai.

Ajas on kasvanud ka eratarbija osakaal, sest väärt tooted on üha enam saadaval ka väikestes kogustes. Kui minu enda kaksikud lapsed olid vastsündinud ja pidid kuvöösis olema, pesime nende rõivaid samuti Lavanno poolt müüdavate toodetega, sest teadsin, et see on õrn isegi beebidele. Nii olen teinud valiku koduseks kasutuseks just sellistest toodetest, mis meile kõigile õrnad ja allergiavabad.

 

Koostööd teeme vaid hinnatud ja ennast tõestanud tarnijatega, kes lisaks enda toodetud kvaliteetsetele pesumajaseadmetele suudavad pakkuda ka müügijärgset teenindust. Hoiame oma Tallinna laos piisavat varuosade ja tarvikute seisu, et hooldust teha efektiivselt.

 

Väärtustame igasuguses koostöös puhtust, usaldust, pikaajalisust, lubadustest kinnipidamist, viisakust, abivalmidust ja professionaalsust.

Soovid teha koostööd või tulla meile tööle, kirjuta mulle.

Risto Pranno, Lavanno omanik ja juht
Missioon

Aitame pesumajadel ja teistel organisatsioonidel kaasaegsete pesumaja seadmete ning pesuvahendite abil keskkonnasäästlikult automatiseerida pesu pesemise protsesse. Terviklik ja mõõdetav ülevaade efektiivselt kasutatud ressurssidest tagab hea pesutulemuse ning rahalise kokkuhoiu.

Visioon

Olla abivalmis, asjatundlik ja usaldusväärne partner, kes aitab püstitatud eesmärke täita.

Väärtused
  • Puhtus
  • Usaldus, pikaajaline koostöö
  • Lubadustest kinnipidamine
  • Viisakus, soe suhtlemine, abivalmidus
  • Lahendustele orienteeritus
  • Professionaalsus