Kaubamärgid

Toome ja tarnime Itaaliast pesuvahendeid, seadmeid ja tarvikuid.

Aitame pesumajadel ja teistel organisatsioonidel kaasaegsete pesumaja seadmete ning pesuvahendite abil keskkonnasäästlikult automatiseerida pesupesemise protsesse ning oleme Eestis maaletooja ja hulgimüüja alates 2008. aastast.

Koostööd teeme vaid hinnatud ja ennast tõestanud tarnijatega, kes lisaks enda toodetud kvaliteetsetele pesumaja seadmetele suudavad pakkuda ka müügijärgset teenindust. Hoiame oma Tallinna laos piisavat varuosade ja tarvikute seisu, et hooldust teha efektiivselt.

Meie koostööpartneriteks on 7 erinevat tarnijat üle kogu maailma, kelle hulgas on ka mitmeid mainekamaid nagu näiteks BRIGHT WORLD ja LG Professional, Grandimpianti, Böwe, SANKOSHA jne.

ladu

Brändid:

Tintolav

Lavanno-l on Itaalias asuva ettevõtte Tintolav SRL brändide Tintolav, Hygienfresh, Note di Natura, Bioxelle, Hygien Bomb, Odor Blok ainuesindusõigus. Tegu on 50-ne aasta vanuse pereettevõttega, millega Lavanno on koostööd teinud juba 13 aastat. Meie tootevalikus on keemilisele puhastusele mõeldud kemikaalid, vesipesu pesuvahendid ja loomulikult kõik vajalikud pesumajatarvikud. Tänu Tintolavi kvaliteedijuhtimise standarditele, oma laborile ja suurepärasele R&D meeskonnale oleme me uhked ning kliendid õnnelikud, et meie tooteportfellis on selline suurepärane bränd. Jätkusuutlikkus ja keskkonna säästlikus on mõlema ettevõtte jaoks oluline ning muutub iga päevaga tähtsamaks, seega on meil ka ökoloogilised pesuvahendid, mis ei sisalda ühtegi loomset koostisosa. Lisaks on hüpoallergeenne Bioxelle sari allergikutele.

Tintolavi väärtused ühtivad paljuski Lavanno omadega ja sellepärast sujub meie koostöö suurepäraselt. Meie ideid ja klientide tagasisidet võtavad nad alati kuulda ning sedasi on loodud nii mõnigi toode spetsiaalselt Eesti turu jaoks.

pesaumajaseadmed_Tintolav
Grandimpianti pesumasinad säästlikkus

Grandimpianti

Selle pesumaja seadmeid tootva Itaalia ettevõtte esindajaga kohtusime 2016. aastal Saksamaal Frankfurdis toimunud Texcare messil, kus nad esitlesid uut Wavy juhtimise süsteemi ning pilves paiknevat seadmete jälgimise ja juhtimise tarkvara. Need seadmed jäid meile silma unikaalse ja stiilse välimuse poolest ning lähemal tutvumisel mõistsime, et lisaks ilusale kestale on neil ka suurepärane sisu. Seadmete kõiki parameetrid on võimalik seadistada lähtuvalt vajadusele ja seda saab teha otse masinast või distantsilt üle võrguühenduse. Need pesumasinad kaaluvad pesu 8% täpsusega ning tarbivad vett, pesuaineid ning elektrit lähtuvalt pesumasinasse sisestatud pesukogusele. Kuivatid on oma klassi kõige efektiivsemad. Grandimpianti on arendanud ja panustanud seadmete tehnoloogiasse, et pakkuda klientidele efektiivseid ja keskkonnasäästlikke pesumaja seadmed. Kuue aasta jooksul oleme Lavannos aru saanud, et lisaks kenale välimusele ja nutikale sisule, on need seadmed ka vastupidavad. Grandimpianti toodab tööstuslikke pesumasinaid, trummelkuivateid ja pesude triikimiskalandreid.

BÖWE

BÖWE loojad Böhler ja Weber tutvustasid juba 1950. aastal esimest rõivaste puhastamiseks mõeldud keemilise puhastuse masinat. Lavanno ja BÖWE teevad koostööd alatest 2016. aastast. Me valisime selle brändi oma tootevalikusse kuna Eestis oli sel aastal veel väga palju 20-30 aasta vanuseid töötavaid BÖWE keemilise puhastuse masinaid, kuid keegi nende esindamise ja müügiga ei tegelenud. BÖWE nimel on mitmeid patente ning uuendusi, milleni konkurendid pole veel jõudnud. BÖWEL on veel mitmeid eeliseid nagu ka madalaima lahusti kuluga seade turul ja tänu lahusti hägususe mõõtmisele saavutatakse kuni 40% energia kokkuhoid. BÖWE juhi ja omanikuga koos käisime Jaapanis meie ühise koostööpartneri Sankosha 40-ne aastasel juubelil. BÖWE toodab perkloroetüleeni ja multilahustiga töötavaid keemilise puhastuse masinaid ja müüb ka pesumasinaid, trummelkuivateid, triikimise kalandreid ning ka viimistlusseadmeid.

böwe puhastusmasinad
pesumajaseadmed_SANKOSHA

SANKOSHA

Sankosha puhul on tegemist Jaapani ettevõttega ning traditsioonid ja kultuur on nende jaoks väga tähtsal kohal. Ettevõtte moto on „klient ennekõike“ ja „kõrgeim kvaliteet“, seda järgivad nad väga hoolsasti toodetud seadmete ja klienditeeninduse osas. Sankosha tootevalikusse kuuluvad erinevat tüüpi pressid ja viimistlusseadmed.

Trevil

Itaalia ettevõte Trevil projekteerib ja toodab alates 1980. aastast tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud professionaalseid triikimis -ja viimistlusseadmeid ning elektrilisi aurugeneraatoreid. Nende teadus -ja arendustegevuse insenerid pingutavad kõvasti, et pakkuda klientidele kõige uuenduslikumaid ja kõrgtehnoloogilisi lahendusi. Lihtsus, tugevus ja energiasääst on nende peamised eesmärgid. Trevili motiveeritud müügimeeskond abistab importijaid 150-nes riigis, mis on hajutatud üle maailma, teenindades tekstiilihooldustöötajaid ja rõivatootjaid. Inimesed nende müügijärgses meeskonnas pühendavad oma jõupingutused kiirete vastuste ja detailse info pakkumiseks, tagades klientidele õigeaegselt kättesaadavad teenused.

pesumajaseadmed_lg

BRIGHT WORLD ja LG Professional

Tegemist on Horvaatia ettevõttega, kes varustab Euroopa turgu ka kodukasutajate seas laialt tuntud LG kaubamärki kandvate seadmetega. LG Professionaalsed masinad on hea alternatiiv tööstuslikele seadmetele, kui pesukogused on väiksed ja masina kasutussagedus on väiksem kui 5 korda päevas. Samas nende eluiga kodumasinatega võrreldes on mitmeid kordi pikem. Masinate paigaldamine on lihtsam ja nad ei tarbi nii palju voolu kui tööstuslikud pesumaja seadmed. Need on programmeeritavad ja kohandatavad peaaegu samas ulatuses kui tööstuslikud masinad.

ARTMECC

ARTMECC on 1985. aastal sündinud Itaalia pereettevõte, mis toodab riiete pesemis ja tekstiilivaldkonna ettevõtetele erinevaid pakkeseadmeid ja riiete transportimiseks ning ladustamiseks mõeldud konveiereid. Nende tootevalikus on lihtsamad manuaalsed pakkeseadmed, kui ka automaatsed ja pneumaatilised masinad. Kõik tooted on kaetud epoks pulbervärviga, mis tagavad pikaajalise läike ja kestvuse.

pesumajaseadmed_ARTMECC

Aitame pesumajadel ja teistel organisatsioonidel kaasaegsete pesumaja seadmete ning pesuvahendite abil keskkonnasäästlikult automatiseerida pesu pesemise protsesse. Terviklik ja mõõdetav ülevaade efektiivselt kasutatud ressurssidest tagab hea pesutulemuse ning rahalise kokkuhoiu.

Et pakkuda väga head täisteenust, on vaja head tiimi, õiget suhtumist, kvaliteetseid tooteid ja häid kliente. Töötame selle nimel iga päev. Oma tööd teeme südamega ja rõõmustame, kui saame oma klientide elu muuta kergemaks, puhtamaks ja efektiivsemaks. Loodust seejuures nii vähe koormates kui võimalik.

Kirjuta meile