BÖWE keemilise puhastuse masinad ja pesupesemise lahendused.

70 Aastat oskusi ja kvaliteeti.

BÖWE Premium Line keemilise masinatele pakume 5 aastat garantiid ja I-Line 3 aastat. BÖWE uuenduslikud ideed ja jätkuv areng on kindlustanud ettevõttele suurepärase reputatsiooni üle kogu maailma. Tänaseks toodab BÖWE kõrgekvaliteetseid Perkloroetüleeni ja Multilahusti keemilise puhastuse masinaid üle terve maailma.

BÖWE ajalugu- asub Saksamal Schwartzwaldis – asutatud peale II Maailmasõda aastal 1945, Max Böhleri ja Ferdinand Weberi poolt. Varustades ise mitut kompaniid, tekkis neil mõte väljatöötada keemilise puhastuse masinad. Viis aastat hiljem esitlesidki Böhler ja Weber esimest rõivastele mõeldud keemilise puhastuse masinat. See oli ühe eduloo algus ning tänaseks toodab BÖWE uuenduslikke ja kõrgekvaliteedilisi keemilise puhastuse masinaid tervele maailmale.

Saage ka Teie osa suurepärastest rohkem kui 70 aastase kogemusega BÖWE masinatest.

böwe puhastusmasinad

BÖWE Premium Line.

Luues Premiumline-i oli meil meeles üks probleem – ruumipuudus keemilise puhastuse salongides. Mõlemad masinad saadaval SLIMLINE ja CROSSLINE, need masinad on just selle õige kujuga Teie salongi jaoks. Et Keemilise puhastuse masin mahuks Teie uksest sisse ei tohiks see olla kõrgem kui 2000mm.

Erilisi nõudmisi ja määrusi saab tihti ainult täita spetsiaalse varustusega nagu Saastevaba väljalaskesüsteem, mis on üks SLIMSORBA valikutest. Isegi koos selle lisavõimalusega jääb masin väga kompaktseks.

Masinad on saadaval 3-me vaadilisena, samuti on teise ökonoomilise filtri ning süsinikfiltri võimalus. Seega olete Te väga paindlik, eriti just mitmesuguseid eriliiki kangaid puhastades. Hoolige endast, oma töötajatest ning keskkonnast – uue PREMIUMLINE masinaga saate te edukalt järgida rangeid nõudeid ja keskkonna regulatsioone.

böwe pesumasinad premium line
böwe pesumasinad premium line

Lihtne hooldada.

Keskkonnasõbralik on vaid selline masin, mida on hästi hooldatud: lihtsalt ligipääsetavad avaused masina tagumises paneelis võimaldavad korralikku inspektsiooni ja hooldust. Peale selle on BÖWE masinate tagapaneelid kaetud spetsiaalse kihiga, mis hoiab ära tekstiilitolmukobarate tekkimise.

Uusim veeeraldaja on isepuhastuv ning selle täisautomaatne hooldusprogramm muudab hoolduse äärmiselt mugavaks. Seega vajadus manuaalseks tööks peaaegu puudub. Destillaatori puhastamine toimub täisautomaatselt ja saastevabalt, ilma destillaatorit avamata.

MULTISOLVENT®

LIHTNE ÜLEMINEK TEISTELE LAHUSTITELE.

Vastava komplekti abil saab BÖWE PremiumLine masinatega PERC asemel kasutada Multisolvent®.

Pärast üleminekut sobivad kasutamiseks alljärgnevad lahustid:

 • Hydro Carbon (HC)
 • Silicone GreenEarth®, D5
 • Solvon K4
 • HiGlo
 • Intense
 • GenX
 • Sensene

Tehnoloogia areng

BÖWE keemilise puhastuse masinad on tehnoloogiliselt ja funktsionaalselt kõrgel tasemel.

BÖWE keemilise puhastuse masinatega on võimalik puhastada ka keerulisi materjale.

BÖWE ILINE – PERC & MULTISOLVENT®

Keemilise puhastuse masinate uus iLine seeria seab uue standardi tootevalikule, mida BÖWE oma klientidele kõikjal maailmas pakub.

See uus tootevalik ühendab ja jagab sama tehnoloogiat, mida kasutatakse hästituntud PremiumLine masinates. Kuid iLine seeria väljatöötamisel pöörati põhitähelepanu kulutõhususele ja ennast tõestanud BÖWE kvaliteedile. Nii oma kulutõhususe kui ka kõrge kvaliteedi tõttu pakuvad need masinad uusi võimalusi keemilise puhastuse valdkonnas.

Uued iLine masinad on saadaval kolmes suuruses, trumli mahuga 12, 15 või 18 kg.

Tänu erinevate PremiumLine seerias kasutatud komponentide kombinatsioonile pakub uus iLine suurepärast lahendust keskmise hinnaklassi masinate kõigi vajaduste täitmiseks.

BÖWE I-Line.

Uue ILine seeria keemilise puhastuse masinad seavad BÖWE tootevalikus uue standardi. ILine seeria juures on kombineeritud ja kasutatud sama tehnoloogiat nagu hästi tuntud PremiumLine puhulgi, aga arvesse on võetud kuluefektiivsus tegemata mitte ühtegi kompromissi kvaliteedis.

Tänu uuele välimusele, mis kasutab ära kombinatsiooni komponentidest mida on kasutatud ka teiste mudelite juures (näiteks laadimisuks, ümar roostevabast terasest AISI 316 destillaator, kuivatamise kontroller) ja taasuuendatud masina üksuste osad/blokid (näiteks kooniline poolautomaatne veeeraldaja, kaldus ümar õhukanal ja uued lahusti paagid) on uus ILine suurepärane lahendus paljudele. Tavapärane suur töökindlus ja vastupidavus on võetud arvesse BÖWE inseneride poolt ja isegi nende masinate kõrgkvaliteetsed materjalid on kombineeritud täisusliku tehnoloogiaga, mis on osa standardist.

Kõik masinad on varustatud FAG laagrite ja Viton® tihenditega, roostevabast terasest trumli ja torudega, BÖWE Kontiflex roostevabast terasest AISI 316 mahuka kondensaatori, ligipääsetava külmutusüksusega koos Copeland kruvikompressoriga ning kuivatamise mahu sensoriga (Saksa BÖWE drystat), cataphoresis (elektersadestus värvimismeetod) kattega jahutil ja tagaplaadil.

Vastupidav ja kõrge kvaliteediga

 • Suurepärased tulemused
 • Suurepärane rõivaste hooldus tekstiili oluliselt pikemaks elueaks
 • Madalad kulud – puhastamine, ekstraheerimine ja kuivatamine ühe toiminguga
 • Puuduvad probleemid eriprogrammidega
 • Jahutusvesi ei saa kontakti lahustiga
 • Madalad operatiivkulud
 • Madalad tööjõukulud
 • Lihtne hooldus tänu suurtele ustele, filtritele, mootori asukohale ja jahutusseadmele

iControl juhtimissüsteem

Juhtimissüsteem mitmekeelne (ka Eesti) programmeeritav värviline iControl puutetundlik ekraan, mugavus märkmed, arvutiga ühendamise võimalus.

böwe puhastusmasinad eesti